Prázdniny u táty 2.díl

25. července 2009 v 23:15 | Misha |  Prázdniny u táty

…..stáli tam 3 moc hezcí kluci a smály se na mě. Najednou my bylo jedno jestli mě vzbudily a spíš jsem myslela na to jak právě teď asi musím vypadat. Ahoj řekli jednohlasně a představily se. Ahoj! Já jsem Katka odpověděla jsem a začali jsme si povídat………Po asi 4 hodinách povídání nás Sally zavolala k večeři. Byla moc dobrá a Nick navrhl že by jsme se mohli dívat na film a samo že jsme všichni souhlasily. Byla to nějaká komedie celkem jsem se nasmála ale Nick s Kevem s toho moc neměli protože buď jsem se smála já nebo Joe
Joe
Když jsme se dozvěděli , že budem trávit prázdniny s holkou tak jsme jen doufali a by to nebyla ňáká naše střelená faninka. Naštěstí nebyla a když jsme se šli vybalit najednou se něco zvedlo na dvojposteli a koukalo to na nás. Byla hezká a dost překvapená a bylo to i celkem trapný a tak jsme ji pozdravily. Odpověděla a usmála se pak jsme si začali povídat a povídali jsme dost dlouho a pak nás teta Sally zavolala na večeři hodně jsme toho snědli a pak Nick navrhl DVD a tak jsme šli koukat. A já a kačka jsme se strašně nasmály.

……Asi po měsíci…Kačka
S klukama jsem se strašně skamarádila a nejvíc s Joem stal se mím nejlepším kámošem, věděli jsme o sobe upa všechno já o něm velikost trenýrek a on o mě snad i velikost podprsenky:-D. Kevin byl spíš jak starší brácha když mě něco trápilo vždy mi poradil ae neříkala jsem mu uplně všechno a pak tu byl Nick nebylo to jako s Joem ani s Keven ani jsme nic moc neříkaly ale spíš jsme spolu podnikaly Nick mě učil golf a surfovat a já ho učila mluvit česky a ač je brzo a je to divný tak se mi pomalu ale jistě začínal hodně líbit.

Joe
Kačka se stala mojí nejlepší kámoškou, je strašně milá a je to ta nejlepší holka jakou jsem kdy potkal. Hrozně si rozumíme a víme o sobě všecičko , ale chodit bych s ní nechtěl , protože já bavím holky jenže Kačka baví mě.

Kluci
Dnes večer máme první koncert těchto prázdnin a už se hrozně těšíme ale máme trocha strach z toho co na to Káťa no necháme se překvapit.

Kačka
Strašně jsem se těšila na koncert a když začínal až v 5 tak já a kluci jsme tam jeli už o hodinku dřív. Zavolali na mě a já vyšla z pokoje a všichni na mě koukali dokonce i Sally s tátou. Co na mě tak zíráte zeptala jsem se a Nick na to že něco tak nádherného ještě neviděl trošku jsem zčervenala ale snad si toho nevšimla. Koncert byl skvělý akorát se mi udělalo trošku špatně tak jsem se klukům omluvila a vzala taxík a jela jsem domů. Když tam nebyli kluci tak jsem se strašne nudila a tak jsem šla na pc

Nick
Kačce se udělalo špatně a tak jela domů, škoda chtěl jsem jí věnovat písničku a konečně jí říct že jsem se asi zamiloval ale takhle to budu muset udělat příště až za 14 dní, páni to nevydržím!!!Koncert skončil a my nastupovali do našeho autobusu a jeli domů já jsem seděl a večeřel, Joe Seděl a koukal na telku a Kevin šel na záchod a najednou to v autobuse trhlo a my se vybourali mě a Joeovi se nic nestalo ale Kevin musel do nemocnice. Jako první jsem to volal Káti a pak až tátovi s mámou.


Kačka
Seděla jsem u pc a psala si přes icq s kamarádkou z Čr a najednou mi zazvonil telefon byl to Nick a řekl mi že měli bouračku. Nicku a si v pořádku, nestalo se ti nic??? Ne nestalo odpověděl jejda málem jsem zapomněla na kluky ehm ehm a co Joe a Kevin?? Joe je v pohodě ale Kevin musel do nemocnice. Ježiši v jaký jste nemocnici hned tam jedu Nick mi řekl, která je to nemocnice a protože táta nebyl doma poprosila jsem Sally a ta mě tam okamžitě zavezla, taky chtěla vidět Keva.

Nick
Když to Kačka zvedla a řekl jsem jí co se stalo a neptala se na Keva ani na Joea ale na to jak je mě! To mě celkem potěšilo pak byla chvíli ticho odkašlala si a zeptala se i na kluky a když jsem jí řekl co je s Keven tak hned chtěla adresu nemocnice a že za námi přijede.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MiSs AdRicQa MiSs AdRicQa | E-mail | Web | 26. července 2009 v 10:14 | Reagovat

Ahojky desi delam v photoshopu

2 MiSs AdRicQa MiSs AdRicQa | E-mail | Web | 26. července 2009 v 10:21 | Reagovat

Jo a super dil ted jsem to docetla je to super!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama