Prázdniny u táty 4.díl

28. července 2009 v 21:49 | Misha |  Prázdniny u táty

Kačka
Spala jsem a najednou mě někdo začal hladit po vlasech a jemně mě políbil byl to Nick, tak líbá jen on. Otevřela jsem oči a hezky se na něj usmála koukla jsem po pokoji a všimla si že jsme tam jen mi dva. Kde jsou kluci ptala jsem se?? Jsou na nákupech s tátou a se Sally. A proč jsi nejel s nima ??? Dělal jsem že spím, abych mohl být s tebou řekl a začal mě líbat Polibky jsem mu opětovala a byli čím dál tím vášnivější. Najednou jsem ale přestala protože vím co by teď nastalo a já nechci aby kvůli mně Nick porušil slib kterému tak věří.

Nick
Když jsem se vzbudil slyšel jsem kluky jak si něco povídají. Ježiši máme jet na nákupy a Nick s Kačkou ještě spí. To neva řekl Joe však oni to tu sami zvládnou a odešli. Pak jsem už jen slyšel nastartovat auto a to jak odejelo. Byl jsem tu jen já a Kačka otočil jsem se k ní a začal ji hladit po vlasech a pak ji políbil probudila se a podívala se na mě a hezky se usmála. Pak se ale zmateně koukla po pokoji a zeptala se kde jsou kluci. Řekl jsem jí že jsou pryč. A proč jsi nejel s nima??? Dělal jsem že spím abych mohl být s tebou odpověděl jsem a začal jsem ji líbat. Líbaly jsme se dlouho a bylo to čím dál vášnivější když v tom se ode mě Kačka najednou odtrhla a podívala se na mě takovým tím pohledem už dost, věděla stejně dobře jako já k čemu by teď došlo a jtaky ví co to pro mě znamená a je dobře že to ukončila protože já bych to nedokázal. Ale taky je jediná dívka kvůli které bych ten slib porušil když jsem chodil už se spoustou dívek tak k žádné jsem necítil to co k ní.

Kačka
Chjo ještě měsíc prázdnin a letím domů a pak celý rok Nicka neuvidím. Když jsemsi to uvědomila začala jsem brečet Joe si toho všiml a přišel za mnou. Co se ti stalo zlatíčko??? Ale nic Joe jen jsem si tak vzpomněla že za měsíc letím pryč a pak tohle všechno skončí a já nevím jestli to zvládnu. Joe měl ale hned nápad jako vždy takže mi řekl a proč nepřestoupíš na školu na kterou chodí Nick?? To by šlo???? No to víš že by to šlo akorát bys musela jet do čr být přezkoušená všechno domluvit a pak by jsme byli celý rok s tebou!!Páni Joe ty seš fakt třída!! Já vím řekl Joe a usmál se. Zeptala jsem se taťky a ten mi řekl že by byl moc rád kdybych u něj bydlela ale horší to bude s mámou. Bála jsem se co ona na to ale nakonec jsem si dodala odvahu a vytočila její číslo. Ahoj Kačenko co potřebuješ ozvalo se! Ahoj mami musím se tě něco zeptat. Ano copak??? Vadilo by ti moc kdybych bydlela u táty v americe??? Jsem na tebe zvyklá takže by se mi určitě stýskalo ale příští týden máš narozeniny a je ti 16 let a to už se můžeš rozhodnout u koho budeš bydlet takže ano, ale pod podmínkou že zítra přijedeš a budeš tu měsíc než všechno vyřídíme ano????Ano mami a moc ti děkuju a ani náhodou jsem nepřeháněla když jsem ti říkala že jsi ta nejlepší máma na světě.Pak jme ještě chvíli povídali a pak jsem se rozloučila a zavěsila. Kluci čekaly v obýváku, jak to dopadne. Přišla jsem a všichni se na mě dívali jako by čekaly na soud. Kluci musím vám říct špatnou zprávu….Nick už už měl na krajíčku……budete mě tu mít celej rok na krku řekla jsem a usmála se

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ˇˇSi[M]onQ_aˇˇ ˇˇSi[M]onQ_aˇˇ | Web | 28. července 2009 v 21:52 | Reagovat

supr blog :]

2 JÁ | 28. července 2009 v 21:56 | Reagovat

http://the-candy-girl.blog.cz/0907/miss-blogu-2009-start#comment62107078
PROSÍM hlásneš??
prosííííííííííííííííím
mooooooooooooooooooc
můžu vyhrát DVD_
oplatím i diplomekm_
udělám vše_

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama