Prázdniny u táty 3.díl

27. července 2009 v 21:49 | Misha |  Prázdniny u táty

Kačka
Když jsme přijeli do nemocnice ptaly jsme se na kluky a odpověděli nám že Nicka s Joem si můžeme odvést domů. A co Kevin??? Zeptala jsem se sestry. To vám bohužel nemohu říct nejste přímá příbuzná.S kde jsou aspoň oni dva ?? myslím že sedí před operačním sálem a…už jsem dál neposlouchala a rozběhla. Kluci tam seděli a vypadali dost špatně. Přiběhla jsem k Nickovi, odejmula ho a dal mu pusu a Joeovi taky. Bože kluci já jsem se o vás tak bála a kde je Kevin??? Je na operaci měl vnitřní krvácení řekl Nick a já se rozbrečela Nick mě utěšoval a říkal že všechno bude dobrý ale v jeho hlase bylo slyšet že sám netuší jak to dopadne.

Nick
Když nás přivezli do nemocnice tak nás vyšetřili a Kevina hned poslali na operaci kvůli vnitřnímu krvácení tak jsme šli čekat před operační sál. Najednou se přiřítila Kačenka a a odejmula mě a políbila Joea pak taky a pak se zeptala na Keva řekl jsem jí že je na sále a ona se rozbrečela, snažil jsem se jí utišit ale sám jsem si nebyl moc jistý ale nakonec se uklidnila a jeli jsme domů.

Kačka
Kevin byl už 3 dny v nemocnici a jeho stav se stále zhoršoval, každý den jsme ho chodily navštěvovat. Dneska půjdu jenom já a Nick protože Joe je trošku nastydlí a my nechcem aby to Kevin ještě ke všemu chytil. Když jsme přijeli do nemocnice a přišli ke Kevinovi bylo mu už líp i stav se zlepšil a tak jsme tam s ním chvíli pobily a pak jsme chtěli jet domů jenže Nick navrhl ať to jdem oslavit tak jsme si zašli na oběd.

Nick
Kevinovi se udělalo líp a tak jsem Káťu jako na oslavu že se Kevin začíná uzdravovat pozval na oběd samo že souhlasila a moc jsme si to užily.

Kačka
Takhle jsme tam chodily ještě asi týden a pak Kevina konečně pustily a já jsem si uvědomila že Nick se mi nejen líbí ale že ho miluju. Kluci chtěli první koncert zrušit ale pak kevču pustily a tak nic nezrušili. Tentokrát to na koncertě bylo mnohem lepší a vůbec se mi špatně nedýchalo a ani se mi neudělalo špatně a tak jsem mohla vidět koncert celý. Koncert už měl končit a najednou Nick řekl: Tahle píseň je pro dívku do které jsem se zamiloval a stojí právě zde ukázal na mě a podal mi ruku. Já jsem se usmála a vylezla za ním na podium a když dospíval zeptal se mě Kačenko chceš se mnou chodit????? Ano odpověděla jsem a jemně ho políbila na tvář po té skoro jako v tranzu jsem odešla do zákulisí pořád jsem si opakovala tu větu.Kačenko chceš se mnou chodit????
Jako jsem si mohla nevšimnout že mě taky miluje ??? páni tohle jsou ty nejlepší prázdniny v mém životě.

Nick
Kačka tentokrát vydržela až do konce koncertu a tak jsem sebral odvahu a řekl Tahle píseň je pro dívku do které jsem se zamiloval. A podal jsem jí ruku usmála se a vyskočila na pódium. A když jsem dozpíval zeptal jsem se Kačenko chceš se mnou chodit????? Ani nezaváhal a řekla ANO byl jsem tak šťastný, políbila mě na tvář a odešla do zákulisí bylo vidět že je hodně překvapená ale mile.

Kačka
Když jsme přijeli domů vyměnil si Nick postel s Joem takže já jsem spala s Nickem na dvojposteli a Joe se odsunul do kouta, budou mi chybět jeho strašidelné pohádky na dobrou noc a jeho buzení písničkou s.o.s. už mě tak budit nemohl protože teď by zbudil i Nicka s Kevem. Ale Nick mi to snad všechno vynahradí. Tedy aspoň doufám. Večer jsem se okoupala vyčistila si zuby a šla si lehnout Nick už na mě čekal. Lehla jsem si a on se ke mně přitulil. Strašně hezky voněl a měl na sobě heboučké pyžamko s méďou:-D bylo hlozně příjemné. Do 5 minutek jsem usnula a zdálo se mi o tom co se dneska stalo


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama