News

Tourbus Conect 3

5. října 2009 v 19:09 | Misha
Takže tady jsou dvě fota jak by měl vypadat tourbus kluků v Camp rocku 2 kde hrajou Conect 3 tak co jak sa vám páčí..no fotky sice no nic moc kvalita ae da se to..:-)

Specialní Olympiáda

16. srpna 2009 v 16:10 | Misha
Joe na Olympiádě na nadaci prozdravotně postižené děti a dospělé Joeik vypadal fakt Sexy já ho žeru:-p.....Na té jedné fotce je s bývalim basketbalistou San Antoniem:-)

HAPPY BIRTHDAY JOE!!!!

16. srpna 2009 v 15:18 | Misha
Takže Joe měl včera 15.8. 20. narozeniny stejně jako můj kámarád:-) ale mímo kámošovi bylo 15 takže jim oboum přeju všechno nejlepší a hodně zdraví a Joeovi nějakou hodnou hoku ne něco jak Camilu tu sem nemohla vystát prostě nějakou hodnou a taky se omlouvám že to sem dávám až dnes ale včera nebyl apsolutně čas takže mocinky prominte jinak

HAPPY BIRTDAY JOE!!!!

Joe Jonas a Brenda Song???

4. srpna 2009 v 17:00 | Misha
Páni je by si Joe tak pohl a týden po rozchodu s Camilou už měl rande s Brendou no nwm...Joe a Brenda byly na večeři v jedné restauraci a Brenda utíkala před fotografy a nasedla k joeovi do auta a poté odjely ja nwm mohla to být přátelská večeře žejo? Ale proč by pak utíkala? No posuďte sami!

Joe a Camila broke up

27. července 2009 v 21:45 | Misha
Joe a Camila se spolu rozešly tedy spíš Camila se rozešla s Joem údajně kvůli Robertu Pattisonovi do kterého se Camila zakoukala...No nic kromě smutnění na koncertech má Joe zkažený celý turné ale má to jednu výhodu třeba se zpraví a bude to zase náš starý Joeik,kvůli ní se strašně změnil....
a ja sem ju nikdy neměla ráda:-D
Ale je mě ho líto chudáčka aspoň že Nickovi a Kevinovi se daří!!!

Miley a Nick???

26. července 2009 v 23:26 | Misha
Věci mohou být mnohem vážnější, než se zdá ... Nick Jonas se údajně zasnoubil s Miley Cyrus

Al blízký rodinný přítel prozradil In Touch "Je to milé a vhodné pro jejich věk. Samozřejmě. poslední dny jsou velmi štastný pár.Jsou sice příliš mladí na vdávání, jistě, ale kdo ví, co budoucnost přinese? "No já nwm moc tomu nevěřim přoč yb to rodinný přítel říkal a navíc myslim že takový závazek v 16 když se můžou brát až v 21 a navíc Nick je dost patrný a Miley už ho jednou zklamala nwm nevěřim tomu!!!


 
 

Reklama